O Firmie

Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedać produkt i usługę, ale przede wszystkim zaoferować klientowi bezpieczeństwo i pewność. Jakość, punktualność i profesjonalizm mają sprzyjać właśnie tym dwóm zasadniczym celom.

Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami. Posiadamy szeroki wybór opon - jest to nasz produkt flagowy. Ofertę uzupełniamy felgami, częściami zamiennymi, akumulatorami, olejami oraz innymi akcesoriami samochodowymi.

     Obsługując klienta przede wszystkim stawiamy na jakość i rzetelność działania.  Naszym celem jest dostarczenie takiego zakresu usług, który odpowiada oczekiwaniom klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była kompleksowa, a klient został dokładnie poinformowany o zakresie nie tylko napraw zleconych do wykonania, ale również dodatkowych, które ujawniły się w trakcie standardowego przeglądu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia. 

 

    Dogodny dojazd, szeroki plac manewrowy i godziny otwarcia ułatwiają korzystanie z naszych usług. 

 

     ASK Serwis - to gwarancja uczciwego i rzetelnego rozwiązania problemów Twojego auta. Sprawdź nas, zostaw auto na darmowy przegląd profilaktyczny! My zrobimy Ci darmową wycenę naprawy.

 

Zlecenia realizujemy terminowo. Zawsze informujemy klienta o cenie usługi przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. Dodatkowe koszty i naprawę usterek, które pojawią się w trakcie przeglądu, najpierw konsultujemy ze zleceniodawcą. Informujemy właściciela, że jego samochód jest gotowy do odbioru. Jesteśmy elastyczni- jeśli nie możesz odwiedzić naszego salonu w godzinach otwarcia, chętnie dostosujemy się do Twoich terminów. Zadzwoń tylko do naszego Biura Obsługi Klienta.

 

 

ZAPRASZAMY !

Jako jedyny serwis we Wrocławiu otrzymaliśmy autoryzacje Centrum Hamulcowego ATE. Centra Hamulcowe ATE to warsztaty wykonujące pełny serwis techniczny pojazdów, specjalizują się w obsłudze systemów hamulcowych i podwozi, a więc naprawach najważniejszych z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ich oferta jest adresowana do właścicieli samochodów, którzy ...nie chcą korzystać z droższych usług stacji autoryzowanych. Nasz serwis dysponuje specjalistycznym sprzętem do diagnostyki i napraw hamulców: urządzeniem BFCS 300 - do testowania płynów hamulcowych i FB 20 - do odpowietrzania układów hamulcowych. Poziom technicznego zaawansowania współczesnych samochodów jest tak wysoki, że nie sposób już naprawiać ich w warsztatach garażowych. Nasz zespół został przeszkolony przez specjalistów z Continental Teves.

Hamulce w ATE Center - korzyści w skrócie:


• konserwacja hamulców dla wszystkich pojazdów
• oryginalne części zamienne marki w wysokiej jakości po uczciwej cenie
• dokładne informacje na temat stanu układu hamulcowego
• wyszkoleni specjaliści zapewniają najwyższą jakość pracy
• sprawne i terminowe wykonanie bez narażania na remonty bezpieczeństwa

48 695 140 211

Created with Webwave CMS

Copyright 2015 Motor Auto Service

ASK Serwis Sp.z o.o.

Ul. Kochanowskiego 8a

51-601Wrocław

kom: 695 140 211

tel: 71 306 79 88

e-mail: biuro@askserwis.pl

ZAPRASZAMY DO SERWISU