Chcesz zapytać o cenę? 
Umówić termin?

ZADZWOŃ

Serwis opon i wulkanizacja to ważny obszar działalności naszej firmy. Jako jeden z najlepszych serwisów opon we Wrocławiu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Kluczem do naszego sukcesu są ciągłe szkolenia pracowników oraz nowoczesny park maszynowy. Dysponujemy specjalnymi montażownicami do opon niskoprofilowych oraz run-on-flat. Ponadto jako nieliczni wyważamy felgi z zaślepionym otworem centralnym (nieprzelotowe).

 

W naszej ofercie:

  • Opony osobowe, dostawcze, terenowe.

 

Dwa razy do roku nadchodzi taki moment w życiu każdego odpowiedzialnego kierowcy, kiedy trzeba zwrócić szczególną uwagę, na element samochodu za pomocą którego mamy kontakt z jezdnią. Opony i ich wymiana, odpowiednio do okresu, na „letnie” lub „zimowe” weszła już chyba w krew większości posiadaczy samochodów.

Czołowi producenci opon doradzają wymianę opon zimowych na letnie gdy temperatura wzrośnie do około +7°C, gdzie od tego momentu opona letnia udowadnia swoją przewagę. Kiedy robi się cipło, opony zimowe produkowane z innej mieszanki gumy niż opona letnia rozgrzewają się zbyt szybko, co prowadzi do nadmiernego zużycia bieżnika i tym samym obniżenia naszego bezpieczeństwo.

W skutek ciągle brakującego czasu odkładamy moment przełożenia opon, ryzykując utratę przyczepności samochodu w najmniej oczekiwanym momencie – POMYŚL O SOBIE I SWOICH BLISKICH ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

Serwis Opon

Opony + Autoserwis

biuro@askserwis.pl

+48 695140211